تخریب کننده

تخریب کننده ها یکی دیگر از گروه محصولات شرکت بهینه پی سازه افروز هستند که شامل موادی به عنوان تخریب کننده بتن و یا پاکسازی بتن و سیمان از روی سطوح می‌باشند. زیر مجموعه این گروه از محصولات عبارتند از: گرین راک یا همان کتراک قوی شده و حلال بتن برای پاکسازی بتن و سیمان از روی سطوح

گرین راک

Green Rock

گرین راک

گرین راک، یا همان کتراک قوی شده، در گروه تخریب کننده ها، آخرین پدیده حاصل از تکنیک برتر در تهیه مواد تخریب کننده بدون انفجار می‌باشد
توضیح کامل

حلال بتن

Concrete dissolver

حلال بتن

حلال بتن (تمیز كننده سطوح از بتن) محصولی جديد كاملاً بي‌خطر براي انسان و محيط زيست و با استفاده آسان براي كاربر مي‌باشد.
توضیح کامل

کتراک

KATROCK

کتراک

کتراک محصولی برای تخریب سنگ، ساروج و بتن است که برای استفاده آسان و بدون خطر و ... امروزه در اختیار معدن داران و ساختمان سازان می باشد.
توضیح کامل

تخریب کننده ها یکی دیگر از گروه محصولات شرکت بهینه پی سازه افروز هستند که شامل موادی به عنوان تخریب کننده بتن و یا پاکسازی بتن و سیمان از روی سطوح می‌باشند. زیر مجموعه این گروه از محصولات عبارتند از: گرین راک یا همان کتراک قوی شده و حلال بتن برای پاکسازی بتن و سیمان از روی سطوح.

تخریب کننده سنگ و بتن گرین راک : گرین راک، آخرین پدیده حاصل از تکنیک برتر در تهیه مواد تخریبی بدون انفجار می باشد، که با پتانسیل عظیم نهفته در خود و بازدهی بسیار بالا قابلیت تخریب صد درصد را خواهد داشت.


گرین راک در مقایسه با سایر مواد تخریب کننده نظیر دینامیت و باروت، از ایمنی بسیار بالاتری برای مجریان برخوردار است ضمن اینکه به هیچ وجه آلودگی صوتی ایجاد نکرده و خطرات زیست محیطی نیز در پی نخواهد داشت.


در صورت اجرای صحیح و اصولی این محصول با توجه به دمای محیط در عرض ۵ تا ۶ ساعت تخریبی مطمئن را خواهید داشت.

حلال بتن (تمیز كننده سطوح از بتن) محصولی جديد كاملاً بي‌خطر براي انسان و محيط زيست و با استفاده آسان براي كاربر مي‌باشد.

 

H.C.D يك جايگزين اسيد است كه عاري از بخارات و بوي نامطبوع است. H.C.D با حل كردن (شكستن پيوند بين مولكولي) پيوند يوني در داخل سيمان و یا بتن، آن را حل كرده و سيمان يا بتن را از روي هر سطح پاک می‌کند. تبادل يوني استفاده شده در اين محصول براي اولين بار در صنعت بكار گرفته شده است.

حلال بتن