محافظ نما

بر پایه سیلان سیلوکسان HDS-780

محافظ نما بر پایه سیلان سیلوکسان  HDS 780یکی از محصولات آب بند سازی بتن است که، محافظ بسیار پیشرفته با دانش روز برای سطوح به خصوص نمای ساختمان میباشد. این مایع با نفوذ به داخل منافذ تمام سطوح مانند: بتن, آجر, سنگ و ترکیب با رطوبت یا بخار آب موجود تشکیل پلی سیلوکسان آب‌گریز در طول منافذ می‌دهد. این محصول یک محافظ نما بر پایه سیلان سیلوکسان است که بی‌رنگ و قابل اجرا بر روی سطوح به منظور جلوگیری از نفوذ آب جاری است.

پدیده جذب آب صدمات جبران ناپذیری را به انواع سازه ها و ساختمان‌ها وارد می‌کند که شرکت بهینه پی سازه افروز برای جلوگیری از این صدمات محصولات متعددی را پیشنهاد می‌کند. از جمله‌ی این محصولات می‌توانیم به محافظ نما بر پایه سیلان سیلوکسان اشاره کنیم که این محصول بر پایه کاربرد سیستم ضدآب‌سازی اشباعی طراحی شده است.

یک سازه یا ساختمانی که محافظت آب بند سازی نشده است، وقتی در معرض باد و بوران با سرعت بالاتر از 30 کیلومتر در ساعت قرار بگیرد، به طور میانگین در مدت زمان 6 ساعت، به ازای هر متر مربع ده لیتر آب را جذب می‌کند. یک سازه‌ی بتنی نیز در همین شرایط حدود 20 لیتر آب را در هر متر مربع جذب خواهد کرد. پدیده‌ی جذب آب خسارات جبران ناپذیری را به سازه وارد می‌کند که بهترین راه برای جلوگیری از این خسارات پیشگیری با مواد آب بند سازی شرکت بهینه پی سازه افروز از جمله: محافظ نما بر پایه سیلان سیلوکسان HDS 780 می‌باشد.

با توجه به این که این مواد هیچ‌گونه تغییری در ظاهر و رنگ سطح ایجاد نمی‌کند و همچنین منجر به طولانی تر شدن عمر سازه و ممانعت از ترک خوردگی، شوره‌زدگی، رشد قارچ و سایر واکنش‌های مخرب می‌شود، شرکت بهینه پی سازه افروز پیشنهاد میکند تا جایی که امکان دارد در سازه های خود از این ماده استفاده کرده تا سازه از خصارت‌های احتمالی جلوگیری شود. . کاربری آسان و اجرای راحت، عدم جلوگیری از تنفس بتن و مقاومت در برابر مواد نمکی ضد یخ و چرخه‌های ذوب و انجماد از جمله خواص دیگر این ماده می‌باشد.

آب بند سازی

شما می‌توانید برای مشاوره در خصوص محافظ نما بر پایه سیلان سیلوکسان، استعلام قیمت، دریافت اطلاعات فنی و در صورت نیاز ثبت سفارش و خرید محافظ نما بر پایه سیلان سیلوکسان HDS-780 با بخش فروش و پشتیبانی شرکت بهینه پی سازه افروز تماس حاصل نماید.

متن سربرگ خود را وارد کنید.
سایر محصولات آب بند سازی
متن سربرگ خود را وارد کنید.