نفوذگر پودری

 Concrete Powder Penetrant H-117

نفوذگر پودری یکی از محصولات آب بند سازی بتن این شرکت می‌باشد که قابلیت آب‌بندسازی و حفاظت از بتن تازه و بتن عمل‌آوری شده را به صورت موثری ایجاد می‌نماید.

نفوذگر پودری   H-117   پیشرفته‌ترین گونه از مواد آب‌بند کریستال ساز با قدرت نفوذ بسیار زیاد به داخل بتن می‌باشد که برای آب‌بندی بتن، محافظت و افزایش طول عمر بتن در برابر نفوذ آب و مواد شیمیایی مخرب کاربرد دارد. پس از اجرا روی سطح بتن طبق قانون لوله‌های موئین و با مکانیزم اسمزی به داخل بتن نفوذ نموده و با آهک آزاد  و رطوبت موجود واکنش داده و تمامی خلل فرج و ترک‌ها و لوله‌های موئین را با ساخت کریستال‌های سوزنی پر می‌کند و بتن را در برابر نفوذ آب، یون‌های مخرب، مواد شیمیایی موجود در انواع فاضلاب و آب دریا مقاوم و واترپروف (waterproof) می‌سازد.

یکی دیگر از کاربرد‌های نفوذگر پودری بتن  بازسازی ساختارهای قدیمی نیز می‌باشد. این ماده یک مورد از پیشرفته‌ترین گونه‌ی  مواد آب‌بندکننده بتن می‌باشد.

استفاده از نفوذگر،باعث می‌شود که بتن در محیط‌های خورنده آسیبی نبیند و حتی در معرض تابش شدید نور خورشید نیز بتن تمامی خواص واترپروف بودن و مقاومت بالای بدست آمده‌ی  خود را حفظ کند.

 نفوذگر پودری   H-117    با استانداردهای ذیل مطابقت دارد:

ASTM C 39

CRD C 48-73

AASHTO C457

نفوذگر پودری
نفوذگر پودری H-117 پیشرفته‌ترین گونه از مواد آب‌بند کریستال ساز با قدرت نفوذ بسیار زیاد به داخل بتن می‌باشد

آب بند سازی

نفوذگر پودری

شما می‌توانید برای مشاوره در خصوص افزودنی‌های آب بند سازی بتن و همچنین نفوذگر پودری بتن ، استعلام قیمت، دریافت اطلاعات فنی و همچنین در صورت نیاز ثبت سفارش و خرید نفوذگر پودری بتن با بخش فروش و پشتیبانی شرکت بهینه پی سازه افروز تماس حاصل نماید.