واتراستاپ بنتونیتی

HB-WATERSTOP

واتراستاپ بنتونیتی با استفاده از پلیمرهای لاستیکی و بنتونیت با خاصیت ارتجاعی خیلی زیاد طراحی و ساخته شده است. این محصول یک مورد از محصولات آب بند سازی شرکت بهینه پی سازه افروز می‌باشد که محصول جدید واتراستاپ است، که مخصوص رفع نشت درزهای اجرایی و مقاطع قطع بتن‌ریزی می‌باشد. واتراستاپ بنتونیتی یک نمونه از واتراستاپ نازک بر پایه ترموپلاست الاستومر، با قابلیت انبساط برگشت‌پذیر می‌باشد که بر اساس آخرین فناوری روز طراحی گشته است.

واتراستاپ بنتونیتی به صورت کنترل شده ای در هنگام تماس با آب متورم می‌شوند و مانع نفوذ آب از درز‌های اجرایی و درز‌های سرد خواهند شد که در پایین چگونگی این فرایند را برایتان شرح داده‌ایم.

گل بنتونیت که در واتر استاپ بنتونیتی وجود دارد، شامل ورقه های زیادی حاوی ذره های باردار است که در تماس با آب متورم می‌شود و مانع عبور آب یا سایر مایعات می شود. در میان این ورقه‌ها بارهای مثبت و منفی وجود دارد و هنگام بروز نشت، مولکول های آب به بارهای مثبت و منفی حمله می‌کنند و خود را بین آن‌ها قرار می‌دهند و اینگونه باعث تورم واتراستاپ بنتونیتی می‌شوند. به این ترتیب با افزایش فشار هیدرواستاتیک، ورقه‌های کوچک تورم بیشتری پیدا می‌کنند وباعث ایجاد درزگیر‌های محکم‌تری می‌شوند. در نتیجه یک آب بند بسیار قوی و دائمی در مقابل فشار سیال نیز حاصل می‌شود.

این محصول با استاندارد‌های ASTM D297, ASTM D 471  و DIN 53504, DIN53521   مطابقت دارد.

آب بند سازی

شما می‌توانید برای مشاوره در خصوص آب بند سازی بتن به وسیله انواع واتراستاپ ها و همچنین واتراستاپ بنتونیتی، استعلام قیمت، دریافت اطلاعات فنی و در صورت نیاز ثبت سفارش و خرید واتراستاپ بنتونیتی با بخش فروش و پشتیبانی شرکت بهینه پی سازه افروز تماس حاصل نماید.

متن سربرگ خود را وارد کنید.
سایر محصولات آب بند سازی
متن سربرگ خود را وارد کنید.