واترپروف بتن

H-W

واترپروف بتن به دو صورت مایع و پودری قابل ارائه می‌باشد. نوع مایع آن جهت استفاده در ساخت ملات و یا دوغاب نفوذ ناپذیر كاربرد موثر داشته و نوع پودری آن جهت پر نمودن خلل و فرج در سطوح مختلف نظیر بتن با توجه به ساختار آبگریزی آن كاربرد دارد. این مواد با تشکیل قشری هیدروفوبیک در داخل منافذ و حفره‌های بین بتن از نفوذ آب جلوگیری می‌کند.

در بتن، وجود ریز فضاها و مقاطع متخلخل در میان مصالح سنگی، کمبود فیلر سنگدانه‌ها و دیگر اجزای سازنده بتن باعث افزایش نفوذپذیری و کم شدن کیفیت بتن می‌شود. همچنین باید در نظر داشت که قرار گرفتن بتن در محیط‌های مخرب (از لحاظ تهاجم یون‌های مضر) باعث کاهش دوام و طول عمر بتن می‌شود. بنابراین استفاده از واترپروف بتن که به دو صورت مایع و پودری قابل ارائه می‌باشد و در شرکت بهینه پی سازه افروز با کد H-W عرضه می‌گردد، راهکار بسیار مفید و به صرفه برای بدست آوردن ملات نفوذناپذیر (با دوام) خواهد بود. یک مورد از خواص بسیار زیاد واترپروف بتن این می‌باشد که از ورود یون‌های مخرب نظیر یون کلر به داخل بتن جلوگیری می‌کند.

با استفاده از واترپروف بتن به صورت مایع ملات‌های بنایی و دوغاب کاری نفوذناپذیری حاصل می‌گردد. یکی دیگر از مواردی کی می‌توانیم به آن اشاره کنیم این می‌باشد که در هنگام استفاده از واترپروف بتن امکان استفاده از سایر افزودنی‌های بتن نظیر روان کننده بتن وجود دارد.

واترپروف بتن با استانداردهای :  ASTMC1202  , ۱۳S 1881  . ASTM C1543  مطابقت دارد .

آب بند سازی

شما می‌توانید برای مشاوره در خصوص آب بند سازی بتن به وسیله واترپروف بتن، استعلام قیمت، دریافت اطلاعات فنی و در صورت نیاز ثبت سفارش و خرید واترپروف بتن با بخش فروش و پشتیبانی شرکت بهینه پی سازه افروز تماس حاصل نماید.

متن سربرگ خود را وارد کنید.
سایر محصولات آب بند سازی
متن سربرگ خود را وارد کنید.